Соціально-гуманітарний факультет Західноукраїнського національного університету отримав, мабуть, одну з найвагоміших подяк – від наших захисників

Напередодні світлого свята Воскресіння Господнього соціально-гуманітарний факультет Західноукраїнського національного університету отримав, мабуть, одну з найвагоміших подяк. Дякують студентам і викладачам ті, які самі достойні найвищих подяк – наші героїчні захисники. Йдеться про одну з багатьох волонтерських ініціатив кафедри психології та соціальної роботи, а саме: надання великої суми на придбання тепловізора (Guide Track IR Pro 35 VOX 640×480, 12 мкм) для першого взводу ДШР №-ої окремої бригади морської піхоти.

Пишаємось, що на факультеті є такі викладачі, магістранти – справжні патріоти і національно свідомі громадяни. Переконані, що щира допомога кафедри психології та соціальної роботи, а також усієї елітарної родини соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ наближатиме нашу спільну перемогу та істинне воскресіння українського духу.