Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. І навіть в умовах війни наші науковці тримають свій інтелектуальний фронт.

З нагоди Дня науки ректор ЗУНУ проф. Андрій КРИСОВАТИЙ нагородив науковців університету за вагомі наукові здобутки, серед яких були й представники Соціально-гуманітарного факультету. Вітаємо Оксана Гомотюк, Андрій Гірняк, Анатолій Фурман. Нехай не буде меж у вашій трудовій діяльності, великих вам перспектив і відкриття нових горизонтів.