Студенти та викладачі кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Соціально-гуманітарного факультету взяли участь в онлайн-тренінгу з цифрової безпеки. Провела його Анастасія Апетик – юристка, експертка з цифрової безпеки, співзасновниця ГО «МІНЗМІН», дослідниця цифрових прав та цифрової безпеки програми Resilient Ukraine International Centre for Defence and Security, авторка освітніх програм.

Впродовж тренінгу слухачі вчилися аналізувати ризики для онлайн-безпеки, створювати надійні паролі, коректно налаштовувати двофакторну авторизацію, обирати безпечні месенджери для комунікації, а також дізналися базові правила інформаційної безпеки та алгоритм дій у разі виникнення проблем з онлайн-безпекою.

Захід проводила ВГО Українська бібліотечна асоціація у рамках «Проєкту підтримки Дія», що реалізується ПРООН за підтримки Швеції.