Доктор психологічних наук Андрій Гірняк на запрошення журналістів тернопільського радіо розповів про особливості вступу і навчання студентів на спеціальності 053 Психологія у Західноукраїнському національному університеті.

Завідувач кафедри психології та соціальної роботи Соціально-гуманітарного факультету в ефірі українського радіо розповів та розглянув сьогодення та перспективи цієї актуальної і затребуваної сфери діяльності, а також контурно окреслив індивідуально-типологічні характеристики абітурієнтів, яким варто обрати цю професію. Водночас статус класичного університету дав змогу підвищити міждисциплінарність підготовки сучасного психолога, який здатний професійно реалізувати себе не лише в освітній сфері, а й на стику з медициною (психодіагностика, психологічна реабілітація, психотерапія), силовими структурами (національна поліція, армія, пенітенціарна система, ювенальна юстиція), економіки (прикладні аспекти маркетингу та менеджменту), політології (PR-технології, психологія мас тощо). Обираючи психологію ви отримуєте не лише професію, а й захоплюючий вид діяльності, який збуджуватиме пізнавальний інтерес впродовж всього життя.