Студенти кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ відвідали Комунальне некомерційне підприємство “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня”

У рамках практико-зорієнтовананого навчання студенти кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ відвідали Комунальне некомерційне підприємство “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня”.

У ході зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися від досвідченого медичного персоналу про основні причини, симптоматику та особливості перебігу психічних захворювань. Також проаналізували індикатори психічного та психологічного здоров’я як особистої та соціальної цінності в умовах війни. Водночас зупинилися на основних аспектах соціально-психологічної реабілітації та інклюзії пацієнтів з ментальними порушеннями. Безцінною для майбутніх фахівців стала можливість спостерігати за роботою фахівців з пацієнтами (чоловіче відділення) безпосередньо в палатах психоневрологічної клініки.

Зустріч організована доцентом Галиною Гірняк та викладачем кафедри психології та соціальної роботи Едуардом Грішиним.