2 листопада у стінах Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відбулись дебати між учасниками студентського активу

Тема цього разу,як і завжди, була досить цікава і суперечлива,звучить вона так: «Поліаморні стосунки: за чи проти?»

У дискусії взяла участь команда «Динозаврики» у складі якої: капітан Анастасія Собчак, Соломія Лецан, Інесса Максьо та Діана Химчук. Їхніми суперниками була команда «Вітамінки»,яка складалась із таких учасників: капітана Владислава Андросенка, Григорія Старушко, Аліни Осадці та Ольги Ігнатюк.

Дебатували наші команди дуже впевнено, плідно та змістовно. Попри бойовий настрій обох сторін, учасники не забували про толерантність і повагу до суперників.

Після всіх наведених аргументів і відповідей на поставлені питання, які стосуються теми, журі виставило бали, а глядачі мали змогу проголосувати в інстаграмі, яка команда їм більше імпонує.

Всі учасники тримались впевнено, але все ж перемогу здобули «Динозаврики».Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм ще більше перемог та звершень, а команді «Вітамінки» хочеться побажати не зупинятись і завжди рухатись вперед для досягнення нових цілей.

Дякуємо усім, хто долучився до організації дебатів! До нових зустрічей!