Новий навчальний рік у «SOFTSKILLS`SCHOOL» розпочато!

18 листопада 2023 року на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнський національний університет стартував новий 2023/2024 навчальний рік першої у Тернополі школи вихідного дня з розвитку м’яких навичок «SOFTSKILLS`SCHOOL».

Уже другий рік поспіль учні тернопільських шкіл 9-11 класів щосуботи упродовж листопада-червня працюватимуть над розвитком гнучких навичок таких як: комунікативність, емоційний інтелект, критичне мислення, креативність, лідерство, робота в команді. В цьому їм допомагатимуть викладачі та тренери школи, спеціально запрошені фахівці за кожним із модулів.

Цьогоріч також врахували побажання учнів і ввели додаткові тренінги з вироблення стресостійкості й тайм-менеджменту.

Сподіваємося, все буде цікаво, креативно, динамічно і, головне, результативно.

Тож чекаємо учнів школи «SOFTSKILLS`SCHOOL» на першому занятті 25 листопада о 11:00 за вже відомою вам адресою: бульвар Тараса Шевченка, 9, соціально-гуманітарний факультет, ЗУНУ.

До зустрічі!