З нагоди Дня Гідності та Свободи у Центрі інтелектуально-розвивальних ігор Тернопільської ЗОШ №10 відбувся інтелектуальний турнір “Україна – територія гідності і свободи”

Змагалися 12 команд тернопільських ЗВО та громадських організацій. Західноукраїнський національний університет представляли дві команди студентів соціально-гуманітарного факультету.

У ході турніру було проведено тест з історії України та інтелектуальну гру “Все про Україну”. У підсумку команда ЗУНУ “Творчі” посіла ІІІ місце.

Склад команди-призера був таким: Анастасія Собчак, Михайло Прокопів, Владислав Андросенко, Анастасія Періг і Каріна Довженко. Друга команда ЗУНУ, “Pro et contra”, у складі якої грали Ольга Ігнатюк, Костянтин Святенький, Олександра Шишкіна, Ірина Деркач та Христина Капшій, продемонструвала найкращі результати тесту історії України.

Участь у турнірі збагатила знання учасників з україністики.

Надіємось, що проведення такого цікавого й актуального заходу з нагоди пам’ятних дат стане доброю традицією.

Вітаємо команди із високими результатами і віримо в нашу спільну перемогу!