30.11.2023 року у стінах соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету відбулася зустріч із Наталією Найчук, начальником головного управління Національної соціальної сервісної служби у Тернопільській області

Вона люб’язно відгукнулася на запрошення керівника центру соціальної роботи соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Едуарда Грішина.

Гостя провела лекцію «Функції та завдання Національної соціальної сервісної служби України (Нацсоцслужби) в умовах воєнного стану» для студентів спеціальностей “Психологія” та “Соціальна робота”. Лекторка розглянула особливості реалізації політики, соціального захисту населення і захисту прав дітей;ознайомила студентів із механізмом здійснення державного контролю під час надання соціальної підтримки та захисту прав дітей; порушила питання методичного забезпечення та координації дій органів влади і органів місцевого самоврядування щодо забезпечення прав дітей, проведення соціальної роботи, надання базових соціальних послуг і соціальної підтримки відповідно до потреб мешканців територіальних громад.

Лекторка дала студентам корисні поради щодо подальшого працевлаштування та формування професійних навичок у сфері надання соціально-психологічних послуг.

Дякуємо пані Наталії за знання, досвід та співпрацю! Чекаємо на нову зустріч.