Запрошуємо Вас взяти участь у благодійному аукціоні для підтримки потреб Збройних Сил України!

Презентація фотоальбому від Malanka Fashion «БІЛЬШЕ, НІЖ ОДЯГ…»

Національний одяг як історичний та культурний маркер, як чинник боротьби за ідентичність.

Кейс від Ольги Смачило, випускниці ЗУНУ та Школи бізнесу в Технічному інституті Британської Колумбії в місті Ванкувер; засновниці агенції Malanka Fashion Agency; партнерки Азійської академії кіно та телебачення, фестивалю культури в Дубаях у рамках Всесвітньої бізнес-виставки Expo2020, міланського агентства Home of fashion week; культурної дипломатки, Посла доброї волі держави Ізраїль, Посла миру від неурядової організації Дипломатична місія Global Peace, членкині Міжнародного жіночого кінофоруму, учасниці проєкту «Знай своє коріння, знай себе!»

Будемо раді бачити Вас серед учасників благодійного заходу, щоб разом підтримати важливу справу!