Натхненник та керівник проєкту «Дні кіно від ТРО» – начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сил ТрО Збройних Сил України полковник Олексій Дмитрашківський. Основним завданням проєкту є показати глядачеві війну без прикрас, документальні свідчення про злочини російської армії на території України, нагадати людям, що боротьба за Україну триває.

Викладачі Кафедра інформаційної та соціокультурної діяльності ЗУНУ та студенти спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Правова журналістика», «Документознавство та інформаційна діяльність» мали змогу поспілкуватися з авторами фото виставки та переглянути світлини…..