У Західноукраїнському національному університеті відбувся благодійний вечір-аукціон “На підтримку хоробрим”, який став справжнім даром для душі кожного присутнього

Ми мали приємність насолодитися чудовими українськими піснями талановитого Романа Скорпіона. Особливо схвилював подкаст із легендарним бійцем Азову із позивний “Буйвол”. Його слова наповнили кожного непохитною гордістю за наших героїв.Та головною метою заходу була допомога Збройним Силам України у боротьбі за свободу. І благодійний аукціон справді вдався. Спільними силами учасників, зокрема і студентів соціально-гуманітарного факультету, ми зібрали кошти на потреби ЗСУ.

Дякуємо організаторам за цей чудовий захід. Ви вкотре довели, що лише єднаючи зусилля, плекаючи патріотизм та всіляко допомагаючи нашим Захисникам, ми здобудемо омріяну Перемогу!