Міжнародний діалог в освіті: Інновації та співпраця!

11 вересня 2024 року на соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнський національний університет відбулася знакова панельна дискусія “Освітні інновації у європейському та вітчизняному соціально-гуманітарному просторі”. Ця подія – частина VI Міжнародного тижня під гаслом “Побудова партнерств, формування майбутнього: інновації та співпраця в умовах глобальних викликів”.
Модератори дискусії : Оксана Гомотюк – доктор історичних наук, професор, декан соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ та Юрій Щербяк – доктор педагогічних наук, професор, заступник декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ.
Захід урочисто відкрила Уляна Коруц – доцент, проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ (міжнародна діяльність), надавши особливого значення нашій міжнародній співпраці.
Почесні гості та доповідачі:
• Петер Майда PhD. – доктор наук, доцент, модератор теологічного інституту в Спішському Підграді Католицького університету в Ружомберку (Словаччина)
• Амантіус Акім’як – доктор педагогічних наук, професор теологічного факультету в Кошицах Католицького університету в Ружомберку (Словаччина)
• Патрік Матурканіч PhD. – доктор габілітований, проректор з науково-дослідної роботи Університету прикладної психології в м. Терезін (Чехія)
• Славомір Сліва PhD. – доктор наук, професор, декан економічно-гуманітарного факультету Академії прикладних наук Вищої школи управління та адміністрування в м. Ополє (Польща)
• Юрій Попович PhD. – доцент Греко-католицького богословського факультету Пряшівського університету у Пряшові (Словаччина)
• Марек Рембєж – доктор габілітований, професор Сілезького університету в Катовіцах (Польща)
• Paweł Bucoń – доктор юридичних наук, професор Факультету права, канонічного права та адміністрації Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ (Польща)Ключові виступи та теми:
• Юрій Попович: “Медіація як інструмент вирішення конфліктів в Україні під час війни”
• Марек Рембєж: “Освітні загрози та інновації в умовах війни та пандемії – педагогічні пошуки та дилеми”
• Paweł Bucoń: “Сім’я перед обличчям сучасних тенденцій та нових викликів у соціально-правовому аспекті”

Надзвичайно зворушливими були слова Марека Рембєжа про патріотичний дух українських освітян. Він у своєму виступі наголосив на неймовірному героїзмі українців, які, незважаючи на важкі воєнні часи, продовжують працювати та навчати студентів. Особливої ваги дискусії додала присутність Миколи Лазаровича – професора та учасника бойових дій, чий досвід став живим втіленням незламності українського духу та відданості своїй справі.Ця міжнародна зустріч стала платформою для обміну досвідом, інноваційними ідеями та підтримки у сфері освіти в умовах глобальних викликів. Разом ми будуємо міцні партнерства та формуємо майбутнє освіти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *