Зустріч студентів і викладачів факультету із Олександрою Струмчинською

На соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету у рамках роботи молодіжного порталу «Освітотериторія» відбулася зустріч студентів і викладачів із Олександрою Струмчинською, успішною випускницею ТНЕУ, засновницею першої SMM-школи та тренінгового центру «СОЛО» у Тернополі.У тренінгу взяли активну участь ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий та декан соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк.Ректор зазначив, що перебуваючи у студентському середовищі черпає цікаві ідеї для розвитку інноваційного університету, створення цікавого освітнього середовища та дослухається до порад молоді.Метою тренінгу «Персональний бренд в соцмережах: лайфхаки!» було ознайомити молодих людей із сутністю персонального бренду та його просуванням у соціальних мережах. Бізнес-тренерка ділилась досвідом щодо створення власного бізнесу, з приємністю згадувала про роки навчання в ТНЕУ й надихала студентів на креатив та вироблення особистого стилю роботи.На думку Олександри, ефективне використання соціальних мереж полягає в розумінні їх як засобу комунікації, інструменту, який працює лише тоді, коли є розуміння цілі – позиціонування себе, свого досвіду та навичок. Тренерка радила публікувати інформацію, що є корисною для аудиторії, а також викликає певну емоцію, порушує якусь проблему. На її переконання, всі будуть читати публікації, якщо вони цікаві, а не лише короткі. Контент повинен відображати такі завдання, як передача інформації, розвага та продажі для бізнесу.Студенти ділились власними думками щодо використання соціальних мереж.Кожен із учасників почерпнув для себе багато цікавої інформації й почув практичні поради щодо успішного позиціонування себе у соціумі.