Прес-реліз зустрічі із шеф-редакторкою відділу новин телеканалу «Тернопіль-1» Юлією Валах

Серію тренінгів для студентів соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету в рамках молодіжного порталу «Освітотериторія» продовжила Юлія Валах, шеф-редакторка відділу новин телеканалу «Тернопіль-1». У практичному дискурсі «Solution Journalism: сучасна журналістика рішень!» спікерка закцентувала увагу на основних якостях журналіста, таких як самоорганізація, комунікабельність, креативність, стресостійкість, ініціативність. Студенти змогли дізнатися про необхідні вміння, що важливі для успішної журналістської діяльності. Також Юлія Валах поділилася власним досвідом зі створення журналістики новин: від пошуку інфоприводу, до висвітлення його у сюжеті. Багато тез, наприклад про журналістський кодекс, здорові амбіції, додатковий заробіток, приховану рекламу у ЗМІ викликали жваву дискусію в аудиторії. Цікавим стало й проведення аналогій журналістської освіти зі спеціальностями факультету СГФ. А доброю нагодою для студентів прокачати свої навички стане можливість тижневого стажування на телеканалі «Тернопіль-1», запропоноване гостею наприкінці зустрічі.