ЗМІЦНЮЄМО ПАРТНЕРСЬКІ ЗВ’ЯЗКИ!

22 вересня у Західноукраїнському національному університеті стартував Другий міжнародний тиждень “I – Week’ 2020”. Ця особлива подія суттєво змінила звичне університетське життя. Поліфонія мов, голосів, думок, що лунають із різних куточків світу, розширила стіни ЗУНУ Західноукраїнський національний університет до меж глобальної лабораторії, де народжуються і втілюються нові ідеї, рішення, плани, проєкти, технології.

На запрошення керівництва новоствореного соціально-гуманітарного факультету в “I – Week’2020” взяли участь наші добрі партнери з Польщі, Грузії, Словаччини, Італії, Латвії.

Кс. Ян Зімни, професор Академії сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка у Вроцлаві (Польща), прочитав онлайн-лекцію “Лідер сьогодні: шанси та ризики”. Професорка Тамар Сірадзе, проректор Батумського університету ім. Шота Руставеллі (Грузія), провела вебінар “Новітні освітні практики: досвід Грузії”.

У заходах взяли участь проректор із міжнародних зв’язків ЗУНУ професорка Оксана Десятнюк, начальник відділу міжнародних зв’язків ЗУНУ доцентка Уляна Коруц, декан соціально-гуманітарного факультету професорка Оксана Гомотюк та її заступниця доцентка Оксана Коваль, викладачі та студенти СГФ.

Кс. професор Ян Зімни поділився цікавими результатами соціологічного опитування “Що означає бути лідером?”, проведеного у березні – квітні 2020 р. серед студентів України, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Професорка Тамар Сірадзе окреслила доленосні для Грузії зміни, що відбулися в освіті, ділилася багатим досвідом та успіхами впровадження інновацій в освітній процес і науково-дослідну діяльність Батумського державного університету імені Шота Руставеллі.Щиро дякуємо нашим партнерам за співпрацю і хай вона надалі залишається цікавою та плідною!

#соціально_гуманітарний_факультет_ЗУНУ

#класичний_університет_Тернопіль