Майстер-клас від Вадима Рахліса – “Техніка управління чужою агресією, або як впливати на людей шляхом зміни реальностей опонента”

❓ Як встановити перший контакт з людиною?

❓ Від чого залежить наша поведінка?

❓ Психологічне айкідо – чи це про бойові мистецтва?

❓ Як переконати співрозмовника?

❓ Як навчитися «тримати удар» і виходити зі складних ситуацій?

❓ Що таке агресія і як управляти чужою агресією?

✅ Де шукати професійні відповіді на ці та інші схожі питання?

Ну, звісно ж, на соціально-гуманітарному факультеті класичного університету Тернополя!👩‍🎓👨‍🎓

Уже вкотре молодіжний портал “ПРОсвіторія”, що діє на СГФ ЗУНУ, мотивує усіх бажаючих до саморозвитку цікавими зустрічами, практичними кейсами, воркшопами, майстер-класами, інтерактивними лекторіями.

Нещодавно відбувся майстер-клас відомого в Україні та за її межами професійного перемовника, сертифікованого медіатора Євросоюзу, засновника і директора Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро переговорів, президента VIP клубу перемовників Вадима РАХЛІСА. На заході були присутні студенти ПС-21, ПСмб-21, ПСмб-11.

✔Розвивали соціальні навички спілкування,

✔позитивного мислення в конфліктах,

✔вміння домовлятися,

✔розуміти мотивацію співрозмовника і прогнозувати його поведінку,

✔вчилися правильно задавати питання.

Адже, як стверджує сам спікер, правильно поставлене питання – це половина відповіді.💥💥💥 Сказати, що було цікаво – це нічого не сказати!Бо, на прохання учасників, подвоїли час зустрічі.

Тож, приєднуйтеся до наших заходів та проєктів!🙂

З нами емоційно грамотно)

#соціально_гуманітарний_факультет_ЗУНУ

#класичний_університет_Тернопіль