Студенти соціально-гуманітарного факультету стали учасниками шостого Національного круглого столу, темою якого була “Віра і Релігія”

У конференції взяли участь науковці, релігієзнавці, громадські діячі. Спікери озвучили свою думку та больові точки щодо питань міжконфесійного, міжцерковного та міжрегіонального діалогу.

Один із спікерів-Ректор Відкритого православного університету Георгій Коваленко вважає,що міжрелігійні та інші конфлікти треба вирішували не силою і зброєю, а словом правди без маніпуляцій, брехні та мови ворожнечі!

”Виміром справжньої релігії є вчинки людей у щоденному житті, а без зміни світогляду не можливі зміни ані в суспільстві, ані в релігійних спільнотах”,- зазначив священник.

Студенти чітко розуміють,що релігія і віра є у кожному із нас! Тому проявляти толерантність,повагу та милосердя- це завдання кожної людини,якої б віри вона не була.

Адже справжня релігія- це наші вчинки.