Лекції з медіаправа для студентів СГФ спеціальності “Правова журналістика” у рамках діяльності І Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way»!

А у нас повним ходом працює І Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»!!!

Лекції з медіаправа для студентів СГФ спеціальності “Правова журналістика” продовжуються.

Цього тижня спікером виступив Леван Лордкіпанідзе – докторант Технічного університету, викладач Батумського державного університету ім. Шота Руставелі, експерт з питань приватного права.

‼Що розглянули?

✅ Правові основи способів доступу до інформації та її перевірки;

✅ Правовий захист журналіста. Права та обов’язки журналіста.

‼Що засвоїли?

✅ Прийоми розкриття інформації;

✅ способи легального використання текстів, матеріалів та фотографій у журналістських виданнях;

✅ використання анонімних джерел;

✅ дотримання авторських прав та використання торгових марок; – висвітлення судового провадження.

‼Із чим ознайомилися?

✅ Із досвідом Грузії щодо захисту прав людини, правових норм та прецедентів з історичної, моральної та гуманістичної точок зору.

👍Було не лише пізнавально, а й дуже цікаво та дуже практично.

Далі, звісно ж, буде!🔥

Заключні акорди І Міжнародної школи «New Way» вже наступного тижня!🔥

💯Приєднуйтеся до нашої команди СГФ!

🎯🎯🎯Будьте у тренді сучасних світових освітніх практик разом з соціально-гуманітарним факультетом ЗУНУ!

#Західноукраїнський_національний_університет

#Соціально_гуманітарний_факультет_ЗУНУ