СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ ІЗ АКАДЕМІЄЮ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ІМЕНІ ГЕНЕРАЛА ТАДЕУЩА КОСТЮШКА (ВРОЦЛАВ)

Професори соціально-гуманітарного факультету Оксана Гомотюк (в.о. декана), Юрій Щербяк (доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності) взяли участь у роботі Міжнародної конференції «Загрози – біда сучасної цивілізації», що проводилася у міждисциплінарному вимірі.

Модератором заходу виступив ксьондз Ян Зімни, професор Академії сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка у Вроцлаві, Нonoris Causa Західноукраїнського національного університету.

Тематика конференції охопила різні аспекти, висвітлені у сучасних дослідженнях з філософії, теології, військових наук, педагогіки, психології, політології, соціології. Кожен з учасників мав можливість презентувати тему дослідження зі своєї наукової сфери. За матеріалами конференції буде видана монографія.

Така наукова комунікація дає можливість налагодження тіснішої співпраці у міжнародному вимірі, виокремити нові напрямки наукових студій, презентувати свою країну в міжнародному освітньо-науковому просторі.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa:

Temat konferencji: Zagrożenia – plagi współczesnej cywilizacjiTermin konferencji: 09 marca 2021 roku (wtorek)

Organizator konferencji: Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu