На СГФ стартує ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way»!!!

Майже місяць міжнародного досвіду!

П’ять країн учасниць!

Досвідчені лектори-практики!

Інтерактивні інструменти та нові підходи у сфері медіації та мистецтва ведення перемовин!

Сертифікати міжнародного стажування!

Та багато-багато позитивних вражень!

📗Друга Міжнародна школа світових освітніх практик «New Way» – це інноваційний освітній проект, спрямований на підвищення рівня компетентності у сфері медіації та ведення перемовин з метою формування професійної культури нового покоління висококласних фахівців!

Університет-партнер – Батумський державний університет ім. Шота Руставелі (факультет права та соціальних наук).

📕Керівник проєкту – Оксана Гомотюк, в. о. декана соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету (Україна).

📘Координатори проєкту:

✅Леван Джакелі, декан факультету права та соціальних наук Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія),

✅Оксана Коваль, заступниця декана соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету (Україна).

📔Робочі мови Школи – англійська та російська.

Цільова аудиторія – студенти спеціальностей «Психологія», «Право» та усі, хто прагне професійного та особистісного розвитку.

📗Лекції вестимуть досвідчені практики з України, Ізраїлю, Латвії та Болгарії.

Група слухачів уже набрана, програма погоджена українською та грузинською сторонами, лектори визначені.

👨‍🎓Учасники Школи із нетерпінням чекають занять!

🎯Доєднуйтеся до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ й стрімко розвивайтеся разом з нами!