Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці Збройних Сил України! Вітаємо вас з Днем українського добровольця! Це свято людей, які свідомо, за покликом серця, стали на захист Батьківщини, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності.

У непростий для країни час викладачі Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ – професор Микола ЛАЗАРОВИЧ, викладач Андрій ПІДЛУЖНИЙ, – а також студенти факультету стали на захист рідної землі від посягань ворога.

Шановні воїни! Вас називають справжніми українцями, бо ви першими стали на захист своєї країни. Ви – герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекають винагороди за свою справу.До цього часу тривають бої за повне звільнення України, і ми знаємо, що знаходимось під вашим щоденним захистом. Дякуємо кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок.