Зустріч зі Світланою Павук

Студенти спеціальності “Журналістика” і доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Олена Конопліцька мали нагоду зустрітися зі Світланою Павук – власним кореспондентом каналу “1+1” на Тернопільщині. Журналістка розповіла чимало цікавого з власної практики, поділилася досвідом та секретами професії. До уваги слухачів було кілька робіт спікерки, які мали на меті продемонструвати, зокрема, як правильно і неправильно знімати сюжет, як не затягувати синхрони, з яких елементів складається сюжет, як зробити справді класний репортаж, коли обмежений у часі ефіру.

Також з гордістю п. Світлана показала сюжет, який було визнано найкращим, і сюжет, що набрав найбільшу кількість переглядів. Торкнулися і теми стендапів, прямих увімкнень, роботи з технікою, організації зйомки тощо.

Півтори години зустрічі промайнули, як мить.