ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

24 березня кафедра психології та соціальної роботи ЗУНУ спільно з кафедрою соціальної роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію “Соціальна робота в громаді: сучасні виклики та перспективи розвитку”.

Головна мета конференції полягала в обговоренні актуальної інформації та обміні практичним досвідом у сфері соціальної роботи в громаді в умовах воєнного стану. Захід покликаний об’єднати всі зацікавлені сторони з метою обміну перспективними розробками, моделями та технологіями, ідеями та передовими методами у сфері соціальної роботи в громаді.

Професорсько-викладацький склад кафедри психології та соціальної роботи, аспіранти та здобувачі освітніх ступенів магістр і бакалавр мали змогу долучитися в онлайн режимі до обговорення актуальних питань соціальної роботи в громаді з трьох напрямків:

1. Роль фахівця із соціальної роботи у процесі розбудови сучасної громади й підвищенні якості життя її членів.

2. Особливості соціальної роботи в громаді із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.

3. Перспективні напрями розвитку соціальної роботи у громадах України.

Усі учасники конференції отримають відповідний сертифікат учасника та електронний варіант збірника тез конференції.