Всеукраїнський круглий стіл “Покликані до життя у повноті”

Всеукраїнський круглий стіл “Покликані до життя у повноті”, що спільно організований ТБК “Карітас” та соціально-гуманітарним факультетом ЗУНУ.

У заході взяли участь викладачі та студенти Кафедра психології та соціальної роботи ЗУНУ, Кафедра освітології і педагогіки СГФ ЗУНУ, батьки й опікуни дітей з інвалідністю, представники громадських організацій, реабілітаційних центрів, а також органів місцевого самоврядування. Обговорювалися питання супроводу, навчання та інтеграції в життя громади молоді з ментальними і комплексними порушеннями. Водночас піднімалися проблеми працевлаштування цієї категорії молоді, емоційного виснаження батьків та опікунів, а також соціальні механізми зміни суспільного ставлення до громадян з обмеженими можливостями.