У листопаді студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ в контексті вивчення дисципліни «Історія та теорія соціокультурної діяльності» (керівник курсу – к. іст. н., доцент Інна Марків) мали нагоду відвідати виставку лауреатів обласної премії ім. М. Бойчука у Тернопільській обласній організації Національної спілки художників України.
Майбутні менеджери соціокультурної діяльності поділилися відгуками про виставку: «Ця премія, як і виставка є важливою для громади міста, знати історію завжди цікаво, а культура і мистецтво можуть багато розповісти про життя народу». І ще: «Всі роботи у картинній галереї дуже різноманітні, деякі передають атмосферу, деякі дух епохи, а деякі дозволяють тобі уявити і побачити те, чого насправді не існує…»
Студенти наголосили на тому, що крім виставки, було цікаво дізнатися про саму премію та в честь кого вона названа. Михайло Бойчук був легендарним українським художником-монументалістом, уродженцем Тернопільщини, засновником національного стилю в мистецтві, представником «Розстріляного відродження». Творчість цієї непересічної постаті, як і багатьох українських мистців того часу, доводить, що українська культура, зокрема національне мистецтво, є складовою європейського соціокультурного простору першої половини ХХ ст., де панували модерністські тенденції. Художній доробок Михайла Бойчука, незважаючи на заборони і знищення комуністичним тоталітарним режимом, став надбанням світової історико-культурної спадщини та не втрачає свого соціокультурного значення й актуальності сьогодні.
Студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», окрім освоєння фахових навчальних курсів із соціокультурної діяльності, нерідко відвідують різноманітні заклади культури, беруть участь у соціокультурних заходах для набуття нових знань, розширення власного кругозору та розуміння того, з чим їм доведеться працювати у майбутньому.