Справжню інтелектуальну битву «Студентоцентризм: за чи проти» організували студенти соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ у рамках дня студентського самоврядування

2 команди викладачів соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відстоювали свою позицію, вміло дискутували, наводячи переконливі аргументи, і вправно відповідали на питання.

Студентоцентризм, або ж особистісно-орієнтоване навчання – це про:

• трансформацію студента з об’єкта на суб’єкт освітнього процесу;

• мотивацію і можливість вибору;

• активне навчання;• відповідальність і підзвітність з боку здобувачів вищої освіти;

• розвиток самостійності студентів та навичок самонавчання;

• взаємозалежність і толерантність між викладачем і студентом;

• рефлексивний підхід до навчального процесу з боку як викладача, так і здобувача вищої освіти.

Саме на цьому наголошували обидві команди, попри всі «за» і «проти».

Створення сприятливих умов для якісного засвоєння знань, формування професійних умінь і навичок, компетентностей при збереженні свобод здобувачів вищої освіти для досягнення культурних і освітніх цілей залишається ключовим питанням студентоцентризму як нової освітньої стратегії ЗВО.

Цей день, це ще один крок назустріч міцній дружбі між студентами та їхніми наставниками. Місток до взаємної поваги і шани. Ось такий він шалений «День навпаки».