У Класичному університеті Тернополя відбулася урочиста подія – вручення дипломів випускникам соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнський національний університет

В урочистостях взяли участь адміністрація та професорсько-викладацький колектив ЗУНУ, батьки, друзі наших магістрів.Отриманий диплом – символ зрілості та самостійності, свідчення про здобуті знання, що сприятимуть особистісному розвиткові, стануть надійною основою для професійного зростання, будуть корисними людям, і державі.

Ці молоді фахівці тримають у руках квиток у доросле самостійне життя, повне нових можливостей.

Молодість – це і щастя, і велика відповідальність. За молоддю майбутнє нашої країни, адже вона буде відповідати на нові суспільні виклики, формуватиме громадянське суспільство в Україні.

Віримо, що здобуті в університеті знання, вміння критично мислити і знаходити творчий підхід до справи стануть запорукою успіху на цьому шляху.

Переконані, що наші випускники гідно впораються із цим завданням.

Бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги та успіху на шляху професійної самореалізації в ім’я процвітання нашої країни!