Студенти Кафедра психології та соціальної роботи ЗУНУ соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ відвідали ярмарок вакансій, який відбувся у Тернополі 7 лютого

Серед відвідувачів ярмарку – місцеві роботодавці, люди, які шукають роботу, й отримувачів грантів від Благодійний фонд Посмішка ЮА

Люди, що потребують роботи, – і внутрішньо переміщені особи, і тернополяни – за столами перемовин мали нагоду презентувати себе роботодавцям. Під час ярмарку були створені умови для комфортного спілкування між представниками компаній та їх потенційними співробітниками👋🏻Всі охочі мали змогу пройти профорієнтаційний тест, роздрукувати власне резюме або, у разі відсутності такого документа, отримати фахові консультації як правильно його укласти.

“Програма економічної стійкості України” реалізується Благодійним фондом “Посмішка ЮА” у партнерстві з JERU – Joint Emergency Response in Ukraine (Колаборацією міжнародних неурядових організацій Welthungerhilfe та Concern Worldwide) за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.