Студентки Соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнський національний університет, що навчаються за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність» – Хитряк Марія та Костирська Надія вирушили на семестрове навчання у рамках програми Erasmus+

Їх тепло зустріли у Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu.

Там дівчата знайомляться з польською культурою та мають можливість взяти участь у навчальному процесі університету. Це відкриває для студентів багато можливостей, адже можна перейняти зарубіжний досвід університетів-партнерів, побувати в багатьох цікавих місцях, знайти нових друзів та насолодитися атмосферою, що панує навколо.

Навчальний семестр уже розпочався, попереду чекає ще багато нового та цікавого. Студентські будні обіцяють бути насиченими та багатими на різноманітні події.