Студентки спеціальності “Фізична культура і спорт” проходили “Елементи дуальної освіти” у КДЮСШ 2 ім. Юрія Горайського на відділенні гімнастики

Оксана Соколовська і Яна Ніздропа покращили свої організаторські здібності й навички страхування; вчилися складати комплекси вправ для розвитку фізичних якостей, застосовуючи індивідуальний підхід; проводили тестування; отримали перший тренерський досвід; переконалися, що безпека під час занять є дуже важливою і нехтувати її правилами не можна, особливо, коли працюєш із дітьми.

Досвід, здобутий дівчатами при проходженні “Елементів дуальної освіти”, доводить, що спорт – це не тільки краса й витонченість рухів, не лише азарт й солодкий смак перемог, а важка відповідальна праця, що гартує дух і тіло.