Якісний навчальний процес важко уявити без співпраці між університетами, викладачами та студентами

Одним із інструментів розвитку цієї діяльності є програма Erasmus+, що дає можливість ділитися досвідом, напрацюваннями та інноваціями.

Соціально-гуманітарний факультет активно залучений у цей процес і продовжує це доводити своїми успішними результатами.

Софія Лабовська, студентка соціально-гуманітарного факультету, зараз перебуває на навчанні у Пряшівському університеті в Словаччині в рамках програми академічної мобільності Erasmus+. Ця унікальна можливість дозволяє поглибити фахові знання під керівництвом досвідчених викладачів, опанувати інноваційні методики викладання та безпосередньо долучитися до культури і традицій словацького народу.

Під час навчання в Пряшівському університеті Софія відвідує лекції провідних науковців, вивчає надбання місцевої культури та особливості менталітету словацького суспільства. Цей різнобічний досвід допомагає їй розширити світогляд і стати більш відкритою до міжкультурного діалогу.

Участь у програмі Erasmus+ сприяє професійному зростанню студентів, взаємозбагаченню педагогічним досвідом та інноваціями в освітній сфері. Такий досвід сприяє підготовці висококваліфікованих, конкурентноспроможних фахівців, відкритих до нових ідей та змін.