Навчання за програмою обміну студентами Ерасмус+, яке відбувалося в Словаччині у Пряшівському університеті, Греко-католицькому факультеті — завершилося, але приємні враження залишилися

Студентки Соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ Лабовська Софія, Собчак Анастасія і Романчук Наталія вдячні усім координаторам, які підтримували, супроводжували і завжди були поруч.

Дякуємо @Jurij Popovič, що поглибили наші знання, збагатили науковий досвід та допомогли у вирішенні складних завдань. Щира подяка Мареку Петро за захоплюючі лекції та питання, на які ми разом знаходили правильні відповіді.

Завжди будемо пам’ятати вашу батьківську опіку і турботу. Прагнемо співпрацювати разом у майбутньому.

Ми не прощаємося, а сподіваємося на нові зустрічі!

Окрема подяка Західноукраїнський національний університет за надану можливість участі у програмі обміну студентами Ерасмус+. Ваша підтримка відкрила нам нові горизонти для навчання та особистого розвитку.