Викладач кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Володимир Ярич взяв участь у симпозіум “Найбільш документована війна”, співорганізований Центром міської історії, IWM – Institut für die Wissenschaften vom Menschen та INDEX: Інститут документування і взаємодії

Захід відбувався з 6 – 8 червня на базі Центру Шептицького Українського католицького університету та Jam Factory Art Center. Започаткований у 2023 році, Симпозіум є простором зустрічі та діалогу ініціатив, що збирають та архівують матеріали про війну росії проти України. Цьогоріч наскрізною темою панелей та розмов була етика та практика міжнародної співпраці, йшлось про усі рівні взаємодії — від практичної роботи з документування до побудови візій і солідарностей майбутнього. Біля 40 дослідників з усього світу обговорювали питання документування війни, ділилися досвідом та аналізували прийоми і принципи у документуванні та архівуванні.

До участі зокрема долучилися:

Центр урядування та культури в Європі Університету Ст. Галлена / Center for Governance and Culture in Europe.HSG

🔸 Архів війни / Ukraine war archive

🔸 СERCEC / EHESS, Париж

🔸 LivArch / Інститут Гердера

🔸 Віртуальний український інститут перспективних досліджень / Virtual Ukraine Institute for Advanced Study

🔸 Українська Правова Консультативна Група / Ukrainian Legal Advisory Group

🔸 Jam Factory Art Center