Старт першого Національного круглого столу “Культура діалогу”

Розпочав свою роботу перший Національний круглий стіл у Києві “Культура діалогу”, який проводиться в рамках Національного Форуму «Трансформація України» Центром досліджень політичних цінностей й Міністерством культури та інформаційної політики України у співпраці з УДСК.

Західноукраїнський національний університет як учасник Українського дослідницького соціального консорціуму долучився до Національного круглого столу.

Провідні українські інтелектуали! Відомі модератори! Тисячі глядачів! Спільна розмова без цензури і страху! З перших хвилин глибоко і цікаво! Долучайтесь і Ви!

Будьте на одній хвилі разом із Західноукраїнським національним університетом, разом з Соціально-гуманітарний факультет ЗУНУ-Тернопіль, разом з усією Україною!

#класичний_університет_Тернопіль
#соціально_гуманітарний_факультет_ЗУНУ_Тернопіль