Вже зовсім скоро на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбудеться Перша міжнародна школа світових освітніх практик “NEW WAY”!!!

‼Більше, аніж три тижні міжнародного досвіду!

‼Майже місяць медіаправового інтенсиву!

‼Досвідчені викладачі-практики!

‼Інтерактивні інструменти та нові підходи в області правової журналістики!

‼Неймовірні очікування учасників!

‼Сертифікати міжнародного стажування! І багато-багато-багато вражень!!!

Перша Міжнародна школа буде присвячена розгляду питань формування необхідної в професійній діяльності журналіста системи знань медіа-законодавства, джерел міжнародного інформаційного права і чинного міжнародного інформаційного законодавства, усвідомлення на цій основі правового статусу та законодавчих гарантій забезпечення діяльності мас медіа.

🇬🇪Університет-партнер Першої Школи “NEW WAY” – Батумський державний університет ім. Шота Руставелі (факультет права та соціальних наук).

✅Робочі мови Школи – англійська та російська.

✅Цільову аудиторію, на прохання охочих взяти участь у Школі, було розширено і для інших спеціальностей, окрім “Правової журналістики”.

✅Лекції вестимуть досвідчені грузинські науковці та практики.

Група слухачів уже набрана, програма погоджена українською та грузинською сторонами, лектори підібрані.

Із нетерпінням чекаємо занять!💯

І ви не зволікайте!

Доєднуйтеся до команди соціально-гуманітарного факультету!

Й стрімко розвивайтеся разом з нами!