Свіженький номер студентської газети “Artes Liberales”!!!

Агов, студенти!

До нового року залишаються лічені години, а ми ще встигли до вас із маленьким подаруночком під ялинку)

👍👍👍Ловіть свіженький номер студентської газети “Artes Liberales”!!!

Проявити творчі здібності та літературний хист, виразити свої думки та інтереси, висвітлити калейдоскоп подій у власному баченні, взяти інтерв’ю у цікавих людей, написати свої перші репортажі про життя факультету та університету студенти СГФ мають змогу на сторінках власної студентської незалежної газети. «Artes Liberales» – це сучасний креативний майданчик для змістовних дискусій та обміну думками, де журналістами, редакторами, авторами статей є саме студенти соціально-гуманітарного факультету, які найкраще розуміють запити потенційних читачів. Тут відкривається можливість для кожного, хто бажає здійснити свої перші спроби пера.

У період новоріччя та різдвяної феєрії – часу відновлення сил та натхнення, запрошуємо вас провести його з користю для себе та поринути у світ молодіжного контенту на шпальтах свіжого номеру студентської газети «Artes Liberales»!

У номері ви знайдете:

– Різдвяні вітання від улюбленого декана СГФ – професорки Оксани Гомотюк;

– історії успішних випускників факультету;

– добірку молодіжних мотиваційних фільмів;

– лайфхаки ідеального інтерв’ю;

– як підвищити свою продуктивність;

– як позбутися страху публічних виступів;

– про життя поза межами університету улюблених викладачів;

– найпоширеніші міфи про роботу психолога;

– як запобігти емоційному вигоранню;

– топ найпривабливіших професій;

– бізнес-план на життя.

🌲🥳🌲Тож, подбайте про власний комфорт і затишок, вмощуйтеся зручніше, посмакуйте запашним лате з домашніми смаколиками та наповнюйтеся новорічним настроєм разом із соціально-гуманітарним факультетом ЗУНУ!