Лекція Елізи Ніколової «Нові тенденції в медіації: досвід Болгарії»!

Сьогодні, у рамках роботи ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик «New Way» на соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбулася лекція Елізи Ніколової «Нові тенденції в медіації: досвід Болгарії»!Нагадуємо, що проект реалізується спільно з Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі.

🌟👍🌟Спікерка – відома в Європі медіаторка, юристка, психологиня, Президент Національної Асоціації медіаторів Болгарії, професорка, голова організаційного комітету Міжнародної школи медіації, володарка титулу «Юрист року» та «Медіатор року», докторка філософії Еліза Ніколова, ділилася з присутніми надзвичайно цінним професійним досвідом.

‼Учасники дізналися

✅про нові сучасні можливості медіації,

✅що представляє сама процедура медіації в Болгарії,

✅чому обирають медіацію і які її переваги серед інших способів вирішення спорів,

✅про нову еру медіації, або що змінила Сінгапурська конвенція,

✅як сертифікуються медіатори в Болгарії та Європі,

✅специфіку Е-медіації, платформи для електронного посередництва,

✅про європейські проекти, спрямовані на медіацію,

✅Європейську мережу медіаторів та альтернативного вирішення спорів.

🎯Було надзвичайно цікаво, глибоко, пізнавально.

👍Домовилися з пані Елізою про подальшу співпрацю та організацію спільних проектів.

💯Долучайтесь і ви до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ та зростайте разом з нами!