Учасники ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик “New Way” завершили перший блок занять, які були присвячені темі медіації

Лекцією Вікторії Портере “New trends in mediation: the experience of Latvia” учасники ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик “New Way” завершили перший блок занять, які були присвячені темі медіації.

👍Було надзвичайно цікаво, насичено кейсами, наповнено фактами та прикладами із практичного досвіду доповідачки.

👩‍🎓Пані Вікторія – сертифікована медіаторка, юристка, присяжний адвокат Латвії, психологиня, викладачка.

На занятті учасники

✅дізналися про періоди становлення медіації в Латвії,

✅ознайомилися із специфікою латвійського закону про медіацію,

✅вияснили усе про систему сертифікації медіаторів та про саму професію медіатора,

✅вивчили інформацію про організації медіаторів Латвії.

💥💥Другу частину Школи, присвячену мистецтву ведення перемовин, презентуватиме Вадим Рахліс – професійний перемовник, сертифікований медіатор Євросоюзу, засновник та директор Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро перемовин, президент VIP-клубу перемовників, експерт із звільнення заручників, сертифікований майстер НЛП, викладач кафедри освітології та педагогіки Західноукраїнського національного університету (Ізраїль / Україна).

💯💯💯Буде надзвичайно цікаво та продуктивно!!!

🎯Доєднуйтесь і ви до команди соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ та стрімко зростайте разом з нами!