Свіжий номер студентської газети “Artes Liberales”!!!

* Соціально-гуманітарний факультет толерує академічну свободу, академічне партнерство, академічну відповідальність та доброчесність, розвиваючи гармонію стосунків, культ освіченості, формує повагу до національних цінностей українського народу та перебуває у постійному розвитку як освітній інноваційний креативний простір.

* Академічна спільнота факультету, цього разу разом із учнівською молоддю міста Тернополя, закликає до осмислення, оцінки знакової постаті свого народу із позицій власного сьогодення, з метою зрозуміти власну ідентичність.

* Такі велетні нації як Леся Українка, дають нам довготермінові дороговкази, котрі актуалізуються в історичні моменти, читаються мовою сучасного покоління.

* Важливим є не так «кількісне» пошанування, бо у цьому аспекті зроблено чимало. Далеко важливішим є осмислення Лесиних думок…. Отож, Леся Українка, відома і невідома…