Завершення стажування у рамках програми Еразмус+

Студентки Соціально-гуманітарного факультету – Костирська Надія та Хитряк Марія, перебували на семестровому навчанні у польському університеті в м. Ополе.

Там дівчата здобули безумовно великий досвід: дізналися багато цікавого про польську культуру і традиції, ознайомилися з тутешнім процесом навчання, знайшли хороших друзів та набули потрібних їм знань і навичок, які знадобляться у майбутньому.

Наш університет створює всі необхідні умови для розвитку та навчання майбутніх фахівців. Однією із переваг є можливість проходження стажування за кордоном, яке допомагає студентам розширити свій світогляд, збагатити уяву та набути нового, цінного практичного досвіду.

Еразмус+ – це чудова нагода для молодих людей випробувати різні європейські системи навчання, розширити свої знання та навички, а також побудувати міжнародну мережу контактів.