Відбулася ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик “New Way”!

🎉ІІ Міжнародна школа світових освітніх практик “New Way” відбулася! І відбулася гідно!

‼‼‼9 квітня 2021 року організатори, координатори, лектори та учасники із величезною приємністю констатували факт успішного проведення ІІ Міжнародної школи світових освітніх практик “New Way” – інноваційного освітнього проекту, спрямованого на підвищення рівня компетентності у галузі медіації та перемовин та формування професійної культури нового покоління висококласних фахівців.

🇬🇪🇺🇦Співорганізатором Школи незмінно є Батумський державний університет імені Шота Руставелі.

Лектори – досвідчені викладачі та практики з України, Ізраїлю, Латвії та Болгарії.

Учасники – більш, аніж 40 студентів з Грузії, Латвії та України спеціальностей “Міжнародні зв’язки”, “Право”, “Психологія”, “Підприємницька діяльність”, “Документознавство”.

❤Так склалося, що саме цю Школу називають Школою добра, щирих сердець та міцної дружби. І це, мабуть, не випадково, адже найголовнішим наповненням тут були саме люди – професійні, приємні, щирі, доброзичливі, мудрі.

💯Тому закриття ІІ Школи, онлайн-церемонія нагородження учасників та висловлення взаємної вдячності усіх сторін цього чудового проекту проходили у надзвичайно теплій і душевній атмосфері з легкими ностальгійними нотками)

🔝Із щирими словами вітань із успішно проведеним заходом до присутніх звернулися:

✅проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк,

✅декан соціально-гуманітарного факультету, керівник Школи «New Way» Оксана Гомотюк,

✅заступник декана факультету права і соціальних наук БДУ Тамта Варшанідзе,

✅керівник департаменту права і публічної служби БДУ Омар Партенадзе,

✅начальниця міжнародного відділу ЗУНУ, лекторка Школи Уляна Коруц,

✅юрист, адвокат, медіатор, лектор Школи Богдан Будзик,

✅юристка, психологиня, сертифікована медіаторка, лекторка Школи Вікторія Портере,

✅професійний перемовник, сертифікований медіатор Євросоюзу, експерт зі звільнення заручників, лектор Школи Вадим Рахліс,

✅докторка психології, юристка, медіаторка, лекторка Школи Еліза Ніколова,

✅координаторка студентів, психологиня, медіаторка, викладач БДУ Кеті Девадзе.

✅Модерувала захід заступниця декана соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ, авторка ідеї створення, розробниця програми та координатор Школи «New Way» Оксана Коваль.

💯Багато емоцій, маса вражень та інсайтів!

👩‍🎓Учасники діляться враженнями:

• «Надзвичайно цікаві лекції. Отримала багато потрібної та корисної інформації. Дякую за організацію таких цікавих зустрічей!» (Тамта Варшанідзе – заступниця декана факультету права та соціальних наук БДУ / Грузія)
  • «Дуже дякую за лекції, було надзвичайно цікаво!» (Анна Гольча, студентка БМА / Латвія)
  • «Надзвичайна вдячність організаторам та лекторам. Було дуже пізнавально, корисно, інновативно!» (Юлія Серебрякова – доцентка ДНУ ім. В. Стуса / Україна)
  • «Величезне дякую за цікаві лекції!!! Хотіла б обов’язково взяти участь у наступній школі!» (Ана Горгіладзе – студентка БДУ / Грузія)
  • «Дякую! Було дуже пізнавально!» (Лілія Ребуха – завідувачка кафедри освітології і педагогіки ЗУНУ / Україна)
  • «Усе було чудово!» (Лукіна Зуідзе – студентка БДУ / Грузія)
  • «Спасибі за цікаві презентації лекцій та конструктивні пояснення!» (Марта Скальська – студентка ЗУНУ / Україна)
  • «Величезне спасибі!» (Тамар Такідзе – студентка БДУ / Грузія)
  • «Чудова школа!» (Ана Путкарадзе – студентка БДУ / Грузія)
  • «Неймовірні враження від Школи» (Нана Гварішвілі – студентка БДУ / Грузія)
  • «Велике дякую!!!» (Гванца Зоідзе – студент БДУ / Грузія)

«Було дуже цікаво!» (Крістерс Веберс, студент БМА / Латвія)

• «Ця школа – чудова можливість для нас та для наших студентів. Дуже дякуємо!» (Кеті Девадзе – психологиня, медіаторка, викладач БДУ, координаторка грузинських студентів / Грузія)

💯Доєднуйтеся і ви до команди соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету й стрімко розвивайтеся разом з нами!

🎯🎯🎯До наступних зустрічей!

🔝🔝🔝Відеореліз дивіться за посиланням:➡️➡️➡️https://www.youtube.com/watch?